• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві СБУ затримала на хабарі судову експертку (ФОТО)

У Києві Служба безпеки України затримала на хабарі судового економічного експерта

Експертку затримали в ресторані
Експертку затримали в ресторані
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління СБУ в Київській області, передає "ДС".

"Під час аудиторських перевірок державних та приватних підприємств, установ та організацій зловмисниця вимагала неправомірну вигоду від представників комерційних підприємств за невжиття заходів реагування на виявлені порушення", — кажуть у відомстві.

Свою роботу з підготовки та затвердження висновку судової експертизи фінансово-господарської діяльності приватного медичного підприємства без відображення порушень експертка оцінила у 10 тис. доларів.

Співробітники СБУ задокументували отримання жінкою авансу в 1 000 доларів. Експертку затримали в ресторані під час отримання решти хабаря.

Експертка вимагала 10 тис. доларів
Експертка вимагала 10 тис. доларів

Під час обшуків на роботі та вдома у жінки правоохоронці вилучили гроші, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру за ч. 4 ст. 368-4 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання аудитором, нотаріусом, приватним виконавцем, експертом, оцінювачем, третейським суддею або іншою особою, яка провадить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, поєднані з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Як писала "ДС", поліція викрила начальника відділу управління державного екологічного нагляду в Івано-Франківській області на хабарі за зменшення штрафу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua