• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Київській області присвоїли 10,5 млн грн, виділених на боротьбу з COVID-19

Реклама на dsnews.ua
Прокуратура Київської області повідомила про підозру керівнику ВАТ у привласненні державних коштів на суму 10,5 млн грн

Про це сьогодні повідомила прес-служба Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

За даними слідства, між керівником товариства і Департаментом охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації був укладений договір про постачання з Китаю в Україну обладнання для анестезії та реанімації, а саме 15 апаратів штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії вартістю 10,5 млн грн.

"На рахунок товариства були перераховані бюджетні кошти, які в подальшому незаконним шляхом спрямовані на банківські рахунки іншого підприємства, не було виробником зазначеного обладнання. В результаті цього апарати ШВЛ в лікарні Київської області не поставлена, а договір не виконаний, що призвело до ускладнення надання медичної допомоги громадянам України в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19. Кошти безповоротно спрямовані на інше підприємство, не за призначенням", - йдеться в повідомленні.

В даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Правоохоронці перевіряють причетність до розтрати державних коштів посадових осіб Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, до ранку 2 липня в Україні зафіксовано 45 887 випадків коронавирусной інфекції, за минулу добу виявлено 889 нових випадків зараження.

    Реклама на dsnews.ua