• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Київській області присвоїли 10,5 млн грн, виділених на боротьбу з COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Прокуратура Київської області повідомила про підозру керівнику ВАТ у привласненні державних коштів на суму 10,5 млн грн

Про це сьогодні повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

За даними слідства, між керівником товариства і департаментом охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації був укладений договір про постачання з Китаю в Україну обладнання для анестезії та реанімації, а саме 15 апаратів штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії вартістю 10,5 млн грн.

"На рахунок товариства були перераховані бюджетні кошти, які в подальшому незаконним шляхом спрямовані на банківські рахунки іншого підприємства, що не було виробником зазначеного обладнання. В результаті цього апарати ШВЛ у лікарні Київської області не поставлені, а договір не виконаний, що призвело до ускладнення надання медичної допомоги громадянам України в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19. Кошти безповоротно спрямовані на інше підприємство, не за призначенням", - йдеться в повідомленні.

У даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Правоохоронці перевіряють причетність до розтрати державних коштів посадових осіб департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося, до ранку 2 липня в Україні зафіксовано 45 887 випадків коронавірусної інфекції, за минулу добу виявлено 889 нових випадків зараження.

    Реклама на dsnews.ua