• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Кремлі заявили, що виконають побажання кримчан залишатися без світла

Реклама на dsnews.ua
Росія швидше за все відмовиться від електрики з України

Росія, найімовірніше, не буде підписувати з Україною контракт на постачання електроенергії в Крим, якщо Київ наполягатиме на становищі в контракті про приналежність півострова українській стороні, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"З великою часткою впевненості можна припустити, що президент прийме рішення відмовитися від підписання контракту на таких умовах", - сказав він.

Так Пєсков прокоментував підсумки опитування ВЦВГД серед кримчан, згідно з якими переважна більшість жителів півострова висловилися проти укладення з Києвом контракту на зазначених умовах.

"Перші результати соцопитування показують досить однозначну картину, - зазначив Пєсков. - Звичайно, потрібно дочекатися остаточних результатів, хоча і за попередніми можна судити про багато".

Відповідаючи на питання про те, чи підпише російська сторона контракт на поставку електроенергії в Крим, якщо Київ відмовиться від вимоги про визнання півострова українським, він заявив: "Тоді ситуація зміниться". "Власне, це те, на чому наполягали наші російські колеги протягом усіх переговорів", - додав прес-секретар президента.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", проеденный 1 січня соцопитування в Криму показав, що 93% жителів півострова висловилися за те, щоб в комерційному контракті на постачання електроенергії з України в Крим і Севастополь не було зазначено, що півострів є частиною України.

    Реклама на dsnews.ua