• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

На Луганщині ексдепутат ґвалтував дітей: жертвою стала 6-річна племінниця

Реклама на dsnews.ua

У Луганській області за педофілію засуджений колишній депутат Сєвєродонецької міської ради (VI скликання), жертвами якого стали шестеро дітей, у тому числі його 6-річна племінниця

Про це йдеться в повідомленні прокуратури Луганської області, передає "ДС".

Так, слідство встановило, що колишній депутат міськради з 2006 по 2012 роки систематично здійснював сексуальні злочини проти малолітніх та неповнолітніх дітей.

Під приводом показу кіно, мультфільмів та інших розваг він запрошував дітей до себе додому, схиляв їх до вживання алкогольних напоїв і здійснював над ними сексуальне насильство.

У кримінальному провадженні задокументовано 14 епізодів вчинення розпусних і насильницьких дій щодо 6 дітей у віці від 6 до 15 років. Найменша жертва була рідною племінницею депутата.

Протягом 5 років обвинувачений переховувався від правоохоронних органів в Києві за документами свого померлого в Росії брата. У квітні 2017 р. чоловіка затримали.

Сєвєродонецький міський суд визнав чоловіка винним і засудив його до 15 років ув'язнення. Водночас обвинувачений своєї провини не визнав і в скоєному не розкаявся.

Як повідомляла "ДС", 10 червня в Одеській області суд призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі жителю Чорноморська, який викрав і зґвалтував 8-річного хлопчика.

    Реклама на dsnews.ua