• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У НАН б'ють на сполох: уперше з початеку пандемії захворюваність дітей на СOVID-19 перевищила 10%

На початку вересня рівень інфікування коронавірусом серед дітей перевищив 10% від загальної кількості заражень, що стало найбільшим показником із початку пандемії

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Національної академії наук України, передає "ДС".

"Із початком місяця суттєве зростання продемонструвала частка виявлених випадків хвороби серед дітей, яка перевищила 10% і стала максимальною за весь час спостережень, що зумовило відновлення падіння середнього віку хворих", — зазначають вчені.

При цьому, за даними НАН, динаміка кількості нових заражень суттєво прискорилася порівняно з середніми очікуваннями і більше відповідає песимістичному сценарію розвитку епідемії.

"Можливо, це спричинено збільшенням кількості дітей серед нових виявлень, що повʼязано з початком навчального року", — припустили в НАН України.

Вчені вказують, що факт різкого зростання захворюваності одночасно з початком навчального року та зростанням захворюваності серед дітей свідчить на користь гіпотези про суттєвий вплив відкритих шкіл на епідемічний процес в Україні.

Як повідомляла "ДС", найбільше нових випадків зараження коронавірусом за добу 14 вересня зафіксовано в Києві, Одеській, Харківській, Львівській і Дніпропетровській областях. Лідерами за кількістю нових летальних випадків стали Одеська (16) і Дніпропетровська (10) області.

У НАН також заявили, що темпи зростання кількості хворих на COVID-19 і кількість смертей останнім часом істотно перевищили минулорічні показники.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua