• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В Одесі шахраї вимагають від пацієнтів із COVID-19 гроші за кисень, — волонтери

В Одесі шахраї під виглядом волонтерів фонду, який безкоштовно надає кисневе обладнання хворим на СOVID-19, вимагають великі суми грошей за кисень

В Одесі шахраї вимагають від пацієнтів із COVID-19 гроші за кисень;
В Одесі шахраї вимагають від пацієнтів із COVID-19 гроші за кисень;
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила керівниця громадської організації "Корпорація монстрів" Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Волонтери цієї організації безкоштовно надають кисневе обладнання для тих, у кого COVID-19 протікає у тяжкій формі, але хворі з низки причин проходять лікування вдома.

Трьом підопічним організації зателефонували шахраї та зажадали повернути кисень у фонд. Після цього ще двом тяжко хворим зателефонували з вимогою заплатити фонду по 5 тис. грн. і навіть скинули номер банківської картки.

"Тиждень тому зателефонували від мого імені нашій дарительці та попросили від мого імені 15 тис на терміновий збір. Звідки вони беруть телефони (база наша закрита), чи відстежують коли на таксі відправляємо, чи знову ж таки це добрі сусіди пацієнтів — намагаємося розібратися", — Написала Ножевнікова.

Вона нагадала, що фонд надає кисень безкоштовно, і ніхто не може вимагати за нього гроші. Дані про шахраїв незабаром передадуть правоохоронним органам.

Як писала "ДС", у МОЗ запевняють, що Одеса та Одеська область забезпечені медичним киснем, а відтак потреби госпіталізованих хворих COVID-19 у кисневій терапії забезпечуються повністю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua