• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Одеській області – спалах коронавірусу у психлікарні: вісім інфікованих

Реклама на dsnews.ua

За результатами тестування виявлено вісім випадків зараження COVID-19 у психіатричній лікарні №2 в селі Олександрівка

Про це повідомляє прес-служба Лиманської райдержадміністрації, передає "ДС".

У РДА зазначили, що протягом тижня в районі спостерігається зростання кілкості лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Найбільше – на території Олександрівської сільради.

"За останні дні встановлено позитивний результат ПЛР-досліджень у одного медичного працівника та семи пацієнтів КНП "Одеська обласна психіатрична лікарня №2", — кажуть у районній адміністрації.

Всі відділення закладу переведено у режим обсервації на 14 днів.

"На цей період всі в’їзні ворота та хвіртки мають бути закриті на внутрішні та зовнішні замки. По периметру та біля воріт закладу має бути штатна охорона та встановлено попереджувальні знаки. Також заборонено прохід на територію КНП "Одеська обласна психіатрична лікарня №2»" мешканцям гуртожитку, який розташований на межі з цією лікарнею", — заявили у РДА.

Сільраді рекомендували перенести зупинку транспорту на більш віддалене місце. Також буде тимчасово заборонено функціонування кафе, барів і магазинів, які розташовані поблизу лікарні. У селі також заборонено відвідування дитячих і спортивних майданчиків, а всі місця загального користування дезинфікують.

Як повідомляла "ДС", кількість випадків зараження коронавірусом у світі збільшилася до 13 0670 097, одужали 7 226 990 пацієнтів.

    Реклама на dsnews.ua