• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Одещині хочуть перенести початок навчального року на користь курортного сезону

Влада Одеської області пропонуює відкласти початок навчального року до 20 вересня, тим самим продовжити курортний сезон

Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова під час засідання обласного науково-експертної ради при Одеській держадміністрації, передає "ДС" з посиланням на сайт ОДА.

На думку влади регіону, продовження курортного сезону збільшить надходження в бюджет і надасть робочі місця жителям регіону.

"Історично склалося, що курортний сезон в Одеській області зазвичай починався з середини травня. Однак в останні роки спостерігається тенденція зміни кліматичних умов: травень і червень супроводжуються частими опадами, вітрами і відсутністю тепла, а про вересень туристи відгукуються як про "оксамитовий сезон"- найкращий час для приїзду в приморські регіони Одеської, Миколаївської та Херсонської областей", — повідомили в ОДА.

Як зазначається, за попередніми підрахунками вчених, за вересень 2021 року приморські регіони можуть додатково отримати близько 600 млн грн до місцевих бюджетів в сфері "індустрії гостинності і економіки вражень" (з наданням супутніх послуг), з яких 50% припадає на Одеську область.

При цьому в ОДА додали, що для перенесення початку навчального року необхідно внести зміни в закон України "Про повну загальну середню освіту", згідно якого школярі повинні вчитися рівно 175 днів в році.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що навчання буде проходити без змін, якщо в Україні буде "зелена" карантинна зона.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua