• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Польщі затримали українця з нелегальними мігрантами, які прорвалися з Білорусі

У Польщі затримали чотирьох осіб, зокрема одного громадянина України, які займалися перевезеннями нелегальних мігрантів

Реклама на dsnews.ua

Українець був водієм, повідомляє "ДС" з посиланням на RMF24.

Затримані перевозили нелегальних мігрантів від польсько-білоруського кордону углиб Євросоюзу. Усього вони перевозили 10 мігрантів:

Перший автомобіль із громадянином Польщі зупинили у населеному пункті Соболєво. У транспорті було троє афганців. У Стадниках зупинили громадянина Йорданії, який перевозив двох турків. У Щити-Дзенцолово викрили громадянина В'єтнаму та двох курдів. Громадянина України затримали у місті Бєльськ-Подляський. У його автомобілі було троє курдів.

"Всі люди, яких перевозили, перебували в нашій країні незаконно. Їх передали співробітникам прикордонної служби. Водіїв затримано за сприяння мігрантам у незаконному перетині кордону", — зазначила пресслужба поліції.

Як писала "ДС", нижня палата польського парламенту під час голосування 14 жовтня підтримала ініціативу уряду щодо будівництва на зовнішньому кордоні Польщі з ЄС (лінія кордону з Росією, Білоруссю та Україною) добре обладнаного загородження.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що побудова паркану на кордоні з Білоруссю допоможе уникнути "міграційного шантажу" з боку Мінська та Москви.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua