• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

В протокол лікування коронавірусу буде внесений український препарат, — Степанов

Реклама на dsnews.ua

В Україні успішно завершилися клінічні випробування препарату з категорії імуноглобулінів "Біовен", тому він буде включений в оновлені протоколи лікування COVID-19

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, підкресливши, що гроші на закупівлю цих ліків для медзакладів вже знайдені, передає "ДС".

"6 жовтня у нас закінчилися клінічні випробування, є відповідні звіти, добре себе показали імуноглобуліни. Це препарат "Біовен" українського походження, у нас використовується. Буде зібрана наша робоча група, яка займається протоколами. Це наші провідні фахівці. Вони планують внести цей лікарський засіб в протокол лікування", — зазначив чиновник.

"Ми також, оскільки він дорогий, знайшли вже відповідне джерело, за рахунок якого ми закупимо цей лікарський засіб для того, щоб він потрапив в лікарні", — запевнив Степанов.

Крім того, глава МОЗ додав, що протокол лікування COVID-19 продовжує поповнюватися новими закордонними препаратами, які дуже добре себе зарекомендували.

"Вони дорогі. Ми їх купуємо централізовано. Так відбувається з "Ремдесівіром"- це лікарський засіб, поставку якого ми очікуємо. Тому що він не виробляється і не зареєстрований в Україні. Але він показав хороші результати за кордоном. Ми вважаємо, що обов'язково повинні використовувати його для порятунку життя наших українців", — резюмував Степанов.

Нагадаємо, станом на ранок 7 жовтня в Україні зафіксовано 4753 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу.

    Реклама на dsnews.ua