• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У селі, де зафіксували спалах COVID-19, люди не хочуть проходити тестування

Реклама на dsnews.ua
Рішення про закриття на карантин села Липча у Хустському районі Закарпатської області взяли два дні тому, але блок-пост не встановили, а люди відмовляються проходити тести

Про це в. о. голови Хустської РДА Михайло Попович повідомив у коментарі кореспондентові Укрінформу, передає "ДС".

"Так, дійсно, у нас є рішення районної комісії ТЕБ та НС про посилення карантинного режиму у селі Липча з-за спалаху коронавирусной інфекції. Втім, вчора не вдалося встановити блокпост, також не протестували населення - люди відмовились від тестування, вони налякані і не сприймають ніяких аргументів. В селі є десяток людей з вираженою симптоматикою коронавіруса, сьогодні, за моєю інформацією, ще три звернення до медиків від нових людей, у яких теж симптоми коронавирусной хвороби. Тому сьогодні в село спрямована ще одна бригада медиків, які будуть намагатися протестувати населення", - сказав Попович.

Він також зазначив, що районна влада прийняла рішення, і блокпост в селі буде.

"Він необхідний для обмеження руху в межах села і запобігання поширення інфекції", - сказав Попович.

28 травня на православне свято Вознесіння в сусідньому селі з Липчей - храмове свято, тому КПП забезпечить контроль за рухом громадян в межах цих населених пунктів.

Рішення про посилення карантину Погоди ухвалили в понеділок, 25 травня, із-за спалаху коронавіруса - його виявили у 8 людей у селі. У неділю, 24 травня, у іншому закарпатському селі Ворочево в Перечинському районі був введений карантин і обмеження в'їзду і виїзду з-за спалаху коронавіруса. Там захворіли 28 осіб, троє з них - у лікарні в Ужгороді. У Ворочево люди протестували через встановлення карантину і намагалися виїхати з села через блок-пост.

    Реклама на dsnews.ua