• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У мережі показали Каспійську флотилію РФ, яка йде в Чорне море (ФОТО)

У Ростові-на-Дону помітили бойові кораблі Каспійської флотилії. Судна, що йдуть в Чорне море, потрапили в обʼєктиви ростовчан в районі Олександрівки.

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив блог COUPSURE на сторінці в Twitter, передає "ДС".

Раніше пресслужба Південного військового округу (ПВО) РФ заявила що десантні й артилерійські катери здійснять міжфлотський перехід з Каспійського до Чорного моря для участі у військових навчаннях.

"В рамках складання контрольної перевірки за зимовий період навчання понад 10 десантних і артилерійських катерів і суден Каспійської флотилії здійснюють перехід з Каспійського до Чорного моря. Перед виходом з пункту базування в Махачкалі екіпажі катерів відпрацювали повний цикл базової підготовки та виконали курсові завдання в морі", — відзначили в ПВО.

Також зазначалося, що при підготовці до переходу було проведено тренування по проходу вузьких ділянок і проливних зон.

Довідка. Каспійська флотилія — оперативне об'єднання ВМФ Росії. У своєму складі має з'єднання надводних кораблів, допоміжних і пошуково-рятувальних суден, авіацію, берегові війська, частини тилового, технічного та спеціального забезпечення.

Нагадаємо, в кінці березня головнокомандувач Збройними силами України, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ збільшила кількість військ біля кордонів України, а також на території тимчасово окупованого Криму і в окремих районах Донецької і Луганської областей. 4 квітня стало відомо, що РФ перекидає до Криму 76-у гвардійську десантно-штурмову дивізію з Пскова, бійці якої у 2014 році брали участь в бойових діях на сході України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua