• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Шепетівці тяжкохворих піднімають в реанімацію по сходах, а медики тягають на собі важкі балони, — Telegram-канал

Реклама на dsnews.ua

У мережі з'явилося фото, як хворих Covid-19 транспортують між відділеннями ЦРЛ, в якій відсутність ліфта погіршує ситуацію. Пацієнта везуть в інвалідному візку, а медик тягне важкий балон

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу "PavlovskyNEWS", передає "ДС".

"У лікарні нам підтвердили справжність фотографій і наявність такої проблеми, проте від коментаря відмовилися", — сказано в повідомленні.

У свою чергу, як повідомив Telegram-каналу "PavlovskyNEWS" глава Національної медичної палати України Сергій Кравченко, медики поставлені у важкі умови через нестачу фінансування. Бракує навіть засобів захисту.

За його словами, на фото видно, як лікар несе в руках 10-літровий балон, що є «позаминулим століттям», оскільки їх не можна використовувати в приміщенні і зараз в світі користуються мобільними кисневими концентратами. Тобто, медику не треба вручну регулювати швидкість подачі кисневої суміші. І у лікаря немає навіть візка для доставки балону.

Медик несе важкий 10-літровий балон для пацієнта, якого транспортують на візку
Медик несе важкий 10-літровий балон для пацієнта, якого транспортують на візку

Нагадаємо, станом на ранок 7 жовтня в Україні зафіксовано 4753 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд кількості нових хворих за добу.

    Реклама на dsnews.ua