• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Слов'янську на сесію міськради принесли російський триколор (ВІДЕО)

У Слов'янську Донецької області під час засідання сесії міської ради, яке проходило сьогодні, 12 квітня, до зали внесли прапор Росії

Прапор РФ
Прапор РФ
Реклама на dsnews.ua

Таким чином місцевий активіст намагався провести флешмоб, приурочений до 7-ї річниці захоплення Слов'янська в 2014 році, передає "ДС" із посиланням на «Діловий Слов'янськ».

Чоловік приніс і встановив у залі два прапори — Росії та України. За його словами, він хотів привернути увагу до військових дій і закликати до того, щоби ситуація 2014 року не повторилася в Слов'янську в майбутньому. Однак через кілька хвилин прийшли представники поліції, які винесли прапор РФ із сесійної зали.

Поліцейські склали на активіста протокол про порушення. Чоловік, у свою чергу, висунув претензії правоохоронцям, стверджуючи, що «забрали його майно».

Нагадаємо, 24 лютого в Краматорську Донецької області під час сесії міської ради відбулася бійка через плакат на підтримку блогера-українофоба Анатолія Шарія. Справа в тому, що перед початком засідання депутати від «Партії Шарія» вивісили на трибуні плакат із зображенням свого лідера і закликом «зупинити політичні репресії».

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua