• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У "Слуги народу" закликали Шмигаля "навіть не думати" про подачу води в Крим

Реклама на dsnews.ua

Уряд України має відмовитися від ідеї відновлення водопостачання на територію анексованого Росією Криму

Про це заявила народний депутат фракції монобольшинства "Слуга народу" Богуцька, передає "ДС".

Вона зазначила, що в контексті зміни російської конституції України більшою мірою повинно турбувати наявність поправок, згідно з якими Крим нібито є невід'ємною частиною РФ і "відторгнення не підлягає".

"Аксьонов і Константинов щасливі: Крим дав 97% за "вічного" Путіна і за "невід'ємність" від РФ. Хочу звернутися до нашого прем'єра: навіть не думайте про те, щоб в Крим відкрити водопровідний кран. І ні цистернами, ні бочками, ні пляшками!!! Ніяк!" - написала Богуцька у себе в Facebook

"Відповідно до всіх, хто вважає, що з окупованими територіями можна торгувати: не грайте в ці ігри. Небезпечно для політичного здоров'я і психічної гігієни", - додала нардеп, яка є уродженкою Сімферополя.

Тему відновлення подачі води в Крим через Північно-Кримський канал на початку березня актуалізував прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він заявив, що водопостачання Криму - питання гуманітарної відповідальності.

"Ми не збираємося не подавати воду українцям", - сказав прем'єр-міністр, додавши, що "Крим - це Україна, тому припиняти водопостачання півострова не можна".

Незадовго до цього з схожим тезою виступив голова провладної фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, запропонувавши таким чином обміняти українських полонених. Втім, невдовзі він був змушений виправдовуватися, стверджуючи, що його слова були вирвані з контексту".

В середині травня крапку в дискусії спробував поставити віцепрем'єр Олексій Резніков, який віднедавна став ключовою фігурою в мінських переговорах по Донбасу. Він підкреслив, що Україна не буде відновлювати водопостачання в окупований Росією Крим.

    Реклама на dsnews.ua