• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Тернополі відкрився центр вакцинації (ФОТО)

Сьогодні, 5 червня, зранку у Тернополі відкрився перший центр вакцинації від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

 Про це повідомили з місця подій, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Центр запрацював на базі комунального підприємства Тернопільської міськради "Центр дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка".

Там вакцинують китайським препаратом CoronaVac.

Зранку там зібралося кілька десятків людей. Вони стоять в черзі з дотриманням дистанції, однак не всі в масках.

На початку на вакцинацію не пропускали людей без декларації з лікарем. Для них була окрема черга, в кінці загальної черги.

Водночас всі, хто прийшов, з деклараціями чи без, були записані в чергу "Дія".

"Черга з деклараціями закінчилася і почали запрошувати людей без декларації. Кожні 15 хвилин до центру заходить по одній людині без декларації", — повідомляють з місця події.

Нагадаємо, 29 травня розпочав діяльність новий Центр вакцинації на стадіоні "Арена Львів". У Києві 29 червня почав роботу центр вакцинації від коронавірусу на базі Міжнародного виставкового центру. 

У ці вихідні Центри вакцинації від COVID-19 запрацюють ще у двох областях. Сьогодні вранці у Полтавській області відкрилися центри вакцинації від коронавірусу відразу в пʼяти містах.

Як писала "ДС", у Центрі вакцинації працюватимуть лікарі, реєстратори, відповідальні за дотримання протиепідемічних заходів, бригада швидкої допомоги, а також медперсонал та експерти для роз’яснювальної роботи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua