• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У ТКГ підрахували, на скільки скоротилося число жителів Донецька після окупації

З моменту початку війни населення непідконтрольного Україні Донецька скоротилося майже на 30%

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на відео, розміщеному на YouTube-каналі, український журналіст, член української делегації в ТКГ Денис Казанський, передає "ДС".

Як уточнив журналіст, терористи ретельно приховують результати перепису населення в ОРДЛО, але в ЗМІ з'явилася статистика випускників донецьких шкіл. Казанський зіставив цифри випускників 2013 року, до початку бойових дій, зі статистикою 2021 року і дійшов висновку, що Донецьк за числом жителів упав до рівня Запоріжжя. Журналіст уточнює, що в 2021 році в Донецьку зареєстровано трохи більше 8 000 випускників 11-х і 9-х класів. При цьому в 2013 році в місті було майже 11 000 випускників аналогічних вікових груп.

«З початком російської окупації число випускників упало майже відсотків на 30. Думаю, на таку саму кількість знизилося і число жителів Донецька», — сказав Казанський.

Наразі, за підрахунками Казанського, в Донецьку залишилося трохи більше 600 тисяч жителів.

Як повідомляла "ДС", в школах на окупованій частині Донецької області випускники 11-х класів 31 травня вперше приступили до здачі Єдиного державного іспиту разом із Росією і за російськими нормами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua