• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У ТРК "Проспект" відкрилася експозиція Fashion&Profession

Шопінг та дозвілля в ТРК "Проспект" тепер можна поєднати ще й із естетичними відчуттями, які отримуються в арт-галереї

Реклама на dsnews.ua

У центрі фудкорту інстальована експозиція Fashion & Profession, ідея якої показати взаємовплив моди і професії.

«Це вже третя авторська виставка, згенерована нашою командою. Перша була про циклічність моди. У сімейних фотоархівах відвідувачів ТРК ми знайшли докази, як повертаються і повторюються модні тренди. Друга виставка була присвячена лінійності моди, і ми створили її на підставі робіт відомих художників і фотографів. Цьогоріч ми запропонували гостям торгового центру подумати про індивідуальний стиль і його відповідність займаній посаді і професії», — зазначила Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano.

Для створення експозиції були запрошені 10 героїв, які продемонстрували свої щоденні луки, розповіли про свої особисті переконання та поділилися лайфхаками. У підсумку вийшла історія про людей різних професій: актори Шорена Шонія-Радіонова та Юрій Радіонов, юристи Володимир Красилівський та Катерина Рубльова, спортсмени Ірина Панаріна та Армен Варданян, вчителі Надія Сокольчук і Марія Марченко, керівники Ксенія Приходько, СЕО Асоціації рітейлерів України, і Артем Шлапак, засновник Клубу торгових центрів України Malls Club.

«Кожен герой порекомендував свої улюблені бренди — Arber, Mango, Vovk, Springfield, Colin's, Reserved, Orsey. В результаті ще й вийшло відмінне промо для представлених у ТРК «Проспект» брендів, які отримали визнання і додаткову впізнаваність. В експозиції багато креативу, мотивації і цікавих фактів, що стимулюють задуматися про власні переконання, стиль, імідж та самовираження. Адже мода в торговому центрі — це не про подіум, а про прет-а-порте», — розповіла Олена Погодіна, директорка з маркетингу Arricano.

Експозицію представлено одночасно в трьох форматах: класичному на стендах, діджитальному на інтерактивній панелі, а також «у дзеркалі». Всі охочі можуть сфотографуватися і розмістити фото з хештегом #FashionProfession_Prospekt, а значить, поділитися своєю особистою позицією і приєднатися до дослідження моди.

«Ми позиціонуємо ТРК «Проспект» як соціальний простір, у якому приємно проводити час, зустрічатися з друзями, здійснювати покупки і відчувати в реальному житті всі переваги офлайну. Адже соціалізація — це невід'ємна складова нашого життя. Експозиція Fashion & Profession — це ще один привід відвідати ТРК і отримати творчий заряд для роздумів», — резюмувала Ганна Чуботіна, СЕО Arricano.

Експозиція Fashion & Profession у ТРК «Проспект» триватиме до 14 червня.

    Реклама на dsnews.ua