• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Україні почалася COVID-вакцинація препаратом Pfizer

У неділю, 18 квітня, в Україні почалася вакцинація від коронавірусу вакциною виробництва компанії Pfizer-BioNTech. Перші щеплення почали робити в Київській області

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської державної адміністрації, передає "ДС".

"Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення", — пояснив глава Київської ОДА Василь Володін.

За цей день до вакцинальної кампанії приєднаються два спеціалізованих заклади Київщини. Щеплення отримають 78 працівників і 42 жителя Бородянського психоневрологічного інтернату, після них — 84 працівника і 12 жителів Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Як повідомляла "ДС", 16 квітня Україна отримала першу партію вакцини Pfizer проти COVID-19. 117 тисяч доз вакцини компаній Pfizer і BioNTech в рамках механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Торгова назва цієї вакцини Comirnaty.

Заступник міністра охорони здоровʼя України Віктор Ляшко заявив, що щеплення вакциною Comirnaty (Pfizer), почнуть робити 18 квітня в Київській області, а з 19 квітня — по всій Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua