• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні відкрили віртуальний музей російської агресії

В Україні презентували віртуальний музей російської агресії, який ілюструє факти порушень Російською Федерацією територіальної цілісності нашої держави

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка в Telegram, передає "ДС".

"В Україні з'явився віртуальний музей російської агресії, який ми тільки представили. Цей проєкт збирає і наочно ілюструє факти порушень Росією територіальної цілісності нашої держави. Детально знайомить з 20 кейсами, пов'язаними з окупацією Криму", — сказано в повідомленні.

"Зникнення і викрадення людей, екологічні, військові та інші злочини, які здійснювала РФ, починаючи з 2014-го року. Документальні факти, разом із фото- і відео- доказами і публікаціями незалежних медіа, усні свідчення, особисті і судові справи — все це використовувалося для відображення якомога повної, реальної картини. Нам потрібно віртуально захищати себе, тому що війна йде на різних фронтах, зокрема, на фронті фальсифікацій і фейків", — додав міністр.

За словами Ткаченка, експозиція про злочини в окупованому Криму — тільки початок, далі в планах — кейси щодо окупації Донбасу. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua