• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В "УЗ" похвалилися новими вагонами електричок з цікавою особливістю (ФОТО)

"Укрзалізниця" скоро випустить у рейси відремонтований приміський поїзд, адаптований для перевезення велосипедів, який буде їздити на шляхах Південно-Західної залізниці

"Укрзалізниця" показала нові вагони
"Укрзалізниця" показала нові вагони
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби УЗ, передає "ДС".

Повідомляється, що при плануванні ремонтів УЗ було прийняте рішення обладнати вагони місцями для перевезень велосипедів, а також збільшити зручність користування. Кріплення для велосипедів знаходяться в першому та десятому вагонах.

"Укрзалізниця сконцентрована на покращенні якості приміського руху та підтримує екологічний транспорт. Саме тому ми прийняли рішення зробити приміський транспорт більш зручним для велосипедистів. Наступним кроком стане підвищення інклюзивності приміських поїздів", — розповіли у компанії.

Для зручності пасажирів у нових вагонах також встановлено блоки сидінь із покращеними ергономічними властивостями, салони обладнано сучасним освітленням, тонованими склопакетами.

Також під час ремонту в вагонах встановлена нова сучасна пожежна сигналізація з датчиками на вогонь і задимлення, відеонагляд для попередження вандалізму, вагон облаштований відеокамерами по зовнішньому периметру і в голові поїзда.

Як повідомляла "ДС", під час пасхально-травневих вихідних на рейсах "Укрзалізниці" національна поліція та воєнізована охорона перевірятимуть, як пасажири носять маски.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua