• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В УЗ розікрали 750 тис. грн на фейковому ремонті вокзалу

Працівник відокремленого підрозділу компанії "Укрзалізниця" присвоїв собі 750 тисяч гривень, які було спрямовано нібито на ремонт на приміському вокзалі "Київ-Пасажирський"

Станція Київ-Пасажирський
Станція Київ-Пасажирський / Artemka
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі міністерства внутрішніх справ України, передає "ДС".

"Поліцейські встановили, що чиновник одного з структурних підрозділів Південно-Західної залізниці АТ "Укрзалізниця", з метою заволодіння державними коштами, склав відповідні документи щодо виконання будівельних робіт в приміському вокзалі ст." Київ-Пасажирський "з товариством з ознаками фіктивності", — зазначено в повідомленні.

Саме ці документи і стали підставою для перерахування відокремленим підрозділом "УЗ" 750 тисяч гривень на рахунок фіктивного товариства. При цьому фігурант достовірно знав, що ремонт в зонах очікування для пасажирів виконаний цією фірмою не буде.

Зловмиснику повідомили про підозру у привласненні державних коштів, вирішується питання про обрання запобіжного припинення. Чоловікові загрожує 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, за словами президента Володимира Зеленського, акціонерне товариство "Укрзалізниця", яке є стратегічним підприємством України, більше не повинно брати незрозумілі кредити, а має налагоджувати співпрацю з серйозними приватними інвесторами, щоб не бути збитковим

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua