• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Ужгороді через COVID-19 школярів 1-4 класів відправили на дистанційне навчання

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах Ужгорода з 15 до 26 березня буде призупинено навчальний процес учнів 1-4 класів 

Реклама на dsnews.ua

Таке рішення прийняли на засіданні протиепідемічної комісії 12 березня, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу міської ради Ужгорода.

Згідно з повідомлення, рішення прийняте у зв’язку із ускладненням у місті ситуації із поширенням COVID-19 та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

"Педагогічним радам рекомендували вивчити можливість запровадження дистанційної форми навчання для учнів початкових класів", — йдеться у повідомленні.

Також у пресслужбі зазначили, що станом на 12 березня в Ужгороді 2845 активних хворих на COVID-19, загалом із початку епідемії у 9252 ужгородців підтверджено коронавірусну інфекцію.

Водночас зростає і кількість хворих на ГРВІ, показник захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ перевищує епідпоріг на 55,6%.

"Продовжується щоденний моніторинг щодо захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ, особлива увага приділятиметься аналізу відвідуваності дошкільних навчальних закладів в Ужгороді", — додали у міськраді.

Нагадаємо, 6 березня Закарпатську область внесли до "червоної" зони карантину. Додаткові обмеження ввелися в області з 8 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua