• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Ужгороді люди вийшли на тарифний протест під стіни ОДА (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

В Ужгороді під будівлею Закарпатської обласної державної організації 14 січня пройшов протест місцевих мешканців проти високих тарифів на газ та електроенергію

Відповідні фото та відео оприлюднило місцеве видання Mukachevo.net, передає "ДС".

Як повідомляється, до людей вийшов голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, який повідомив про рішення уряду щодо зниження ціни на газ на 30%.

Однак, за даними видання, це протестувальників не заспокоїло, оскільки не відомо чи діятиме зниження ціни лише на період карантину, чи продовжиться й надалі.

Також люди вимагали від посадовця пояснень щодо того, чому розділили тариф на газопостачання та доставку, та що буде далі з тарифом на електроенергію.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги відбулася низка протестів у різних регіонах, зокрема, на ХарківщиніПолтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Маріуполі. Акції супроводжувалися перекриттям автодоріг.

    Реклама на dsnews.ua