• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ведучі каналу "Україна" розповіли про курйози в роботі

Реклама на dsnews.ua

З нагоди професійного свята, Дня радіо, телебачення та зв’язку, ведучі каналу "Україна" пригадали курйози, які з ними траплялися за роки роботи в кадрі

Телеведучий ранкових випусків новин «Сьогодні» Віталій Школьний 16 років працює на телебаченні. За цей час жодного разу у нього не було бажання не піти на роботу, наприклад, через сніг, дощ, лінь. Ведучий зізнається, що під час його ефірів вибухали лампочки на освітлювальних приладах, падали декорації, сотні разів вимикався суфлер. Та один з найцікавіших випадків трапився з ведучим цьогоріч.

 «Під час ефіру за камерами фото робила костюмер, раптово перечепилася, впала і лягла непорушно перед самісіньким суфлером. Усю цю картину, розповідаючи новини, боковим зором бачу я. Довелося зібратися з усіма силами Всесвіту, аби не усміхнутися навіть і не видати глядачеві позаштатної ситуації. Але смішно було надзвичайно – уявіть тривають новини, а перед камерою лежить вродлива дама», – розповів Віталій Школьний

Ольга Грицик також поділилася історією, яка трапилася через її собаку Розу, коли ведуча вперше взяла домашню улюбленицю на роботу.

«Перед ефіром, я урочисто вручила її під опіку колег і все б нічого, але Роза була в стресі, втомлена життям і пологами, і вирішила рятуватись втечею. З рук вистрибнула на стіл, зі стола сіганула на підлогу і за секунду бадьорим галопом (досі не розумію як вона зорієнтувалась у нашому велетенському ньюзрумі) увірвалась домене в студію, благо на сюжеті. За нею бігли перелякані дівчата. Бідну Розу заганяли в шість рук, Роза не розуміла – «за шо?», і геть одичала, і покусала до крові одну з колег. До кінця ефіру Роза просиділа арештована в монтажці», — розповіла Ольга Грицик

Цікавий випадок з останнього відрядження до Америки пригадав Ігор Пупков, під час якого він разом з колегою Оленою Кот і журналістами новин висвітлювали вибори президента.

«Ми розгорнули наші студії в Вашингтоні, Пенсильванії та Нью-Йорку. Диваків там вистачає. І усі вони намагаються потрапити в кадр. Випадково чи спеціально. Так повз нас з Оленою пробігав Бетмен. Мені, просто у прямому ефірі, у саме вухо кричав темношкірий перехожий», — розповів ведучий. 

Кумедні історії в кадрі виникали і у ведучого Максима Сікори.

Нещодавно ведучий ледь не впав зі стільця під час прямого ефіру новин «Сьогодні». Але, на щастя, все обійшлося без якихось травм.

    Реклама на dsnews.ua