• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Угорщина вакцинувала від коронавірусу понад 20 тисяч українців із Закарпаття

У мобільних пунктах вакцинації на кордоні Угорщини та України отримали щеплення 20 690 громадян України із Закарпатської області

Реклама на dsnews.ua

Такі дані надали в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді, передає "ДС" із посиланням на InfoPost.

Пункти були облаштовані в рамках ініціативи уряду Угорщини і пропонували вакцину Janssen від американської компанії Johnson & Johnson. Кампанія з вакцинації на українсько-угорському кордоні тривала з 2 липня по 31 серпня.

За цей час будь-який житель Закарпатської області, який досяг 18-річного віку, міг безкоштовно вакцинуватися в мобільних пунктах безпосередньо поруч із КПП з угорського боку кордону, пред'явивши паспорт із закарпатською реєстрацією.

У липні аналогічна кампанія тривала в Угорщині на кордоні і з іншими сусідніми країнами для жителів прикордонних із Угорщиною регіонів. Втім, виключно для України цю можливість продовжили і на серпень. Більш того, саме жителі Закарпатської області мали можливість вакцинуватися вакциною Johnson & Johnson, яка передбачає тільки одну дозу. У мобільних пунктах на кордоні з іншими країнами пропонувалися різні вакцини з наявних і за залишковим принципом.

Нагадаємо, Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинації проти коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua