• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Весело в Краснопілці

Екіпаж проєкту ВеСело сайту depo.ua відправляється в чергову подорож — до Вінницької області, на цей раз мета журналістів — село Краснопілка

Реклама на dsnews.ua

У своєму проекті журналісти depo.ua шукають найоптимістичніші і життєрадісні села України, і 6 липня 2021 року чекає черговий претендент — село Краснопілка. Кажуть, це село було засноване польсько-литовським князем Адамом Чорторийським, який, всупереч свого прізвища, знав толк в красі, і обʼїжджаючи в черговий раз свої володіння, був вражений "красною", тобто красивою галявиною і наказав заснувати тут поселення, яке так і назвали — Краснопілка. Так що журналісти сподіваються отримати і естетичне задоволення, але в першу чергу, звичайно, їх цікавить сучасне життя села.

Село не таке вже й маленьке, трохи більше 1600 жителів, і тим не менше — чи багато є сіл, в яких є власний музей історії з більш ніж шістьма сотнями експонатів, будинок культури, де репетирують 13 (!) колективів, а аматорський ансамбль пісні і танцю відзначив своє 110-річчя, де є власна пекарня і перукарня, відкриті місцевими же підприємцями, де не просто вирощують популярні культури, а культивують те, що в містах прийнято називати модним словом organic?

"Ми — знаємо, але не багато, все-таки це вже восьмий учасник проєкту ВеСело, а от чи є якась особлива аура у Краснопілки, яка дозволить їй претендувати на звання" Кращого села 2021 року "- дізнаємося вже на місці, так що стежте за нами в реальному часі на наших сторінках у Facebook та Instagram 6 і 7 липня! ", — пишуть журналісти видання.

    Реклама на dsnews.ua