• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"ВеСело" у пошуках сільського оптимізму вирушає у Вінницьку область

Реклама на dsnews.ua

Колекція оптимістичних сіл проекту "ВеСело" сайту depo.ua потихеньку поповнюється новими експонатами. Цього разу в пошуках невичерпної української тяги до доброти і справедливого устрою світобудови журналісти вирушають у Вінницьку область – в село Четвертинівка.

Саме тут відбулася знаменита битва під Батогом, після якої наша історія могла взагалі піти не так – якщо б не епідемія! Тоді, правда, це була чума, а ось як сьогодні селяни справляються з наслідками пандемії і де шукають сили для протистояння іншим негараздам – журналісти дізнаються в Четвертинівці, а також познайомляться з місцевими умільцями та підприємцями, що змінюють світ на краще, і з'ясують, навіщо взагалі селу власна картинна галерея, чому в інших селах займаються виключно знищенням буйних зелених насаджень, а тут озеленення села зведено в культ і як у селі влаштувати фестиваль, який стане яскравою обласною подією.

23 липня команда відправиться в дорогу, і вже традиційно всі її переміщення будуть супроводжуватися щоденниками в реальному часі на сторінках у соцмережах Facebook https://www.facebook.com/depoua та Instagram https://www.instagram.com/depo_ukraine. За підсумками поїздки на каналі проекту в YouTube буде розміщено звітний відеосюжет, а на сайті буде розміщено велику статтю з інтерв'ю і фотогалереями.

Нагадаємо, що всі села, які проект "ВеСело" відвідає в цьому сезоні, за його підсумками матимуть можливість отримати приз як найяскравіше село 2020 року. Автори проекту зазначають, що кожен охочий може написати, чому саме в його село треба відправити групу журналістів – і, можливо, наступний сюжет буде знято саме там.

    Реклама на dsnews.ua