• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"ВеСело": Журналісти вирушать до витоків українського оптимізму

Реклама на dsnews.ua

У п'ятницю, 26 червня, стартує проєкт сайту depo.ua "ВеСело", проєкт про села, в яких щось пішло не так - у гарному сенсі цього слова

Втім, цей проєкт не стільки про села, скільки про людей, для яких їх життя в селі не покарання, а справжнє щастя, і вони готові ділитися ним з усіма і з кожним.

Протягом всього проєкту журналісти будуть вести щоденники поїздки на сторінках у соціальних мережах: у Facebook, Instagram, а докладно з усіма пригодами обіцяють познайомити на сайті на каналі в YouTube.

Перший маршрут журналістів - село П'ятничани, а точніше, навіть два села - П'ятничани і Скала-Подільська. Ці села стали знаменитими завдяки одній події ще в 2013 р. Втім, більше слави дісталося таки Пʼятничанам, але насправді саме в цих селах шляхом злиття двох цілком самодостатніх колективів утворився безбашений "Лісапетний батальйон", який в шоу "Україна має талант" зірвав головний куш восьмого сезону - 1 млн грн. А з чого все почалося і, головне, що було потім, після мільйона - все це ми і дізнаємося в поїздці, поговоримо про те, як актрис-мільйонерок сприймають в селі і чи вдається їм підкоригувати гастрольний графік під прополку картоплі.

Заодно журналісти проінспектують українські дороги в напрямку Київ - Хмельницький і трохи далі, подивляться, які ще цікаві села є по дорозі.

Автори проєкту пропонують всім, чиє село лежить за маршрутом, писати в Facebook і запрошувати туди журналістів.

"Навіть видамо відповідний документ з написом "Спецпосол". Ну як документ... продукт з відповідною етикеткою від спонсора нашого першого етапу, червоної ікри "Спецпосол". Нам на дорогу видали пару банок, ми реально готові поділитися, хоч і трохи шкода", - кажуть журналісти.

26-27 червня група відправляється на межу Хмельницької і Тернопільської областей та запрошує всіх стежити за подорожжю журналістів.

"Ми знаємо напевно, що саме в цих селах ми знайдемо те саме невичерпне джерело українського оптимізму, завдяки якому ми всі ще живемо в прекрасній і вільній країні", - резюмували автори проєкту.

    Реклама на dsnews.ua