Відбір на Євро-2024: збірна України дала бій англійцям (ВІДЕО)

Збірна України з футболу зіграла в нічию проти команди Англії в матчі відбору на чемпіонат Європи 2024 року

Матч завершився з рахунком 1:1, інформує "ДС".

Українці першими відібрали очки в англійців у кваліфікації.

Перший гол у матчі забила Україна на 26-й хвилині. Простріл Юхима Коноплі замкнув Олександр Зінченко.

Однак уже на 41-й хвилині англійці зрівняли рахунок: після передачі Гаррі Кейна м'яч в українські ворота забив Кайл Вокер.

У другому таймі було кілька небезпечних моментів, однак жоден з них не вдалося реалізувати. Тому матч закінчився з рахунком 1:1.

У відборі на Євро-2024 українська збірна бореться за перше і друге місця — саме вони дають право напряму вийти на чемпіонат Європи. Ще три путівки на турнір будуть розіграні вже після — через Лігу націй.

Команди України та Англії вже вдруге грали у відборі на Євро-2024. Перший поєдинок між ними на лондонському стадіоні "Вемблі" закінчився поразкою українців з рахунком 0:2. Але цього разу в української збірної новий тренер — Сергій Ребров — та зміни у складі.

Загалом українська збірна вже провела чотири матчі у кваліфікації Євро-2024. Окрім двох поєдинків з англійцями, "синьо-жовті" зіграли проти Північної Македонії у Скоп'є (перемогли з рахунком 3:2) та Мальти у словацькій Трнаві (виграли з рахунком 1:0).

Редактор: Віктор Костенко