• USD 36.6
  • EUR 38
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Відбулася чергова передача автомобілів свободи: ще 6 авто відправились на фронт (ФОТО)

Міжнародний штаб допомоги українцям організував чергову передачу авто. 8 листопада зі Львова передали 6 автомобілів для 125, 80 та 103 бригад і Авдіївської адміністрації в Донецькій області у межах проєкту "1000 автомобілів свободи", ініційованого головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО "Добро.Дій" Ігорем Дулиним

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС".

Уже традиційно машини укомплектували бронежилетами від Львівського Оборонного Кластеру та іншим гуманітарним вантажем: ліками від Business Woman Pro Canada та Надії Яшан, спальниками, ковдрами і засобами гігієни від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка та медичними препаратами від Львівського гуманітарного хабу і Міжнародного штабу допомоги українцям.

Усі ці машини разом із гуманітарною допомогою завтра вирушають у сьому гуманітарну місію на передову.

Великі слова вдячності всім, хто долучився до організації сьомої гуманітарної місії. Це "Львівобленерго", мережа автозаправних комплексів "Окко", начальник Львівського обласного ТЦК та СП Олександр Тіщенко, ГО "Центр обʼєднаних рішень", компанія "Мʼясо Топ" та ГО "Добро.Дій", а також волонтерам, які везтимуть ці автомобілі та довантажуватимуть їх іншим гуманітарним вантажем і рекордними варениками.

    Реклама на dsnews.ua