• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Виганяли українців з Криму: прокуратура повідомила про підозри суддям-окупантам

Реклама на dsnews.ua

Прокуратура АР Крим та міста Севастополь повідомила про підозри "заступнику голови суду" та "судді" незаконно створеного "Евпаторийского городского суда Республики Крым" в порушенні законів та звичаїв ведення війни

Покарання передбачається у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років. Про це йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури, передає "ДС". 

Згідно зі слідством, "судді", перейшовши на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, своїми діями сприяли становленню та зміцненню окупаційної влади Російської Федерації.

"Підозрювані сприяли реалізації політики витіснення незгодних з окупаційним режимом громадян та заміщення цивільного населення окупованого півострова", — йдеться у повідомленні. 

Також вони незаконними рішеннями призначали покарання у вигляді штрафів та адміністративного "видворення за межі РФ", а фактично з території АР Крим та м. Севастополя.

Досудовим розслідуванням встановлено близько 40 аналогічних незаконних рішень підозрюваних про депортацію громадян України з території АР Крим. 

"Суддям" повідомили про підозри за ч.1 ст. 438 КК України. Наразі вони оголошені в розшук.

    Реклама на dsnews.ua