• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Він його "переріс": Актор і друг Зеленського стверджує, що той більше не повернеться в "Квартал"

Актор Олександр Пікалов стверджує, що його давній друг, а нині президент України Володимир Зеленський навряд чи колись повернеться в "Квартал 95", бо він його "переріс"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це актор "Кварталу 95" розповів в інтерв'ю Українській правді, передає "ДС".

"Якщо говорити про якесь повернення: я не бачу його шляху назад у "Квартал". Він переріс "Квартал". Він мудріший, сильніший. Може, зняти якесь кіно, може книга. Але він переріс "Квартал" на 100 голів. Не думаю, що він повернеться", — сказав Пікалов.

Він також натякнув на те, що, на його думку, місце Зеленського — в політиці.

"Я би жорсткіше відповідав людям, які виходять на трибуну Верховної Ради і чинять там безлад. Хто там морди б’є одне одному, хто матюки вживає – всіх би нах*р. Жорсткіше треба, більш відповідати за ті кадри, які там сидять. Я розумію, що в нас же парламентсько-президентська республіка. В нього є монобільшість, і якщо він має вплив, я би фізично їх би якось… От дав би віник і змушував: "Тт бачиш, скільки листя? Замітай!" Щоб бачили люди!" — сказав Пікалов.

Нагадаємо, керівництво партії і парламентської фракції "Слуга народу" виступає за те, щоби Володимир Зеленський балотувався на другий президентський термін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua