• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Власник квартири на Майдані Незалежності за свій рахунок відновлює дах будинку і ремонтує під'їзди

Реклама на dsnews.ua
Власник квартири в будинку за адресою вулиця Софіївська, 1 в Києві за власні кошти та відновлює термомодернизирует дах будівлі, а також до кінця року планує відремонтувати під'їзди та провести благоустрій прибудинкової території

Здійснити це планується за підтримки Відділу контролю за благоустроєм та КП "Керуюча компанія по обслуговуванню житлового фонду Шевченківського району р. Києва". Власник квартири повідомляє, що ніякі надбудови виконуватися не будуть. Це підтверджує план ремонтних робіт, який розміщений на під'їздах, а також на офіційній сторінці у фейсбуці. Всі дії проводяться виключно в правовому полі і у відповідності з державними будівельними нормами.

Що відбувається?

З кінця березня 2020 року в соцмережах поширюються чутки про те, що власник квартири на 7 поверсі будинку по вулиці Софіївська, 1 намагається незаконно звести надбудову на даху житлового будинку. Користувачі соцмереж, мешканці Києва також поширюють фото дерев'яного каркасу даху. Автори фотографій побоюються, що споруда стане основою для незаконних житлових квадратних метрів.

Які насправді наміри власника?

Власник квартири повідомляє, що не має наміру робити ніяких надбудов. У планах - за свій рахунок здійснити ряд ремонтних робіт, які були заплановані і офіційно узгоджені в листопаді 2019 року. При цьому власник гарантує збереження первісного фасаду об'єкта.

Ремонтні роботи передбачають:

• Демонтаж тимчасової покрівлі та монтаж постійної над під'їздами номер 1 і 2;
• Термомодернізацію і гідроізоляцію даху;
• Ремонт першого та другого під'їздів будинку, який останній раз робили більше 50-ти років тому;
• Ремонт декоративних елементів в балюстраді центральній частині будинку.
На сьогодні власними зусиллями вже було виконано:
• Демонтаж незаконних рекламних конструкцій на даху будинку; металеві рамки рекламних щитів важили понад 15 тонн і несли додаткове навантаження на стіни;
• Відновлення частини опорної стіни, яка була в аварійному стані в результаті розміщення конструкції;
• Часткова модернізація даху новим залізом;
• Відділом контролю за благоустроєм Шевченківської РДА і за кошти власника була розроблена схема комплексного благоустрою прибудинкової території, яка передбачає підземний сміттєзбірник за межами двору, установку клумби і воріт.

Найближчим часом власник квартири також планує:

• Видалити графіті на стінах будинку;
• Також власник квартири звернувся у відповідні органи з проханням привести у відповідність з нормами зовнішню рекламу на фасаді будинку в самому центрі Києва.

Чому на даху з'явилися дерев'яні елементи?

Дерев'яний каркас необхідний для монтажу захисної плівки (тенту). Оскільки роботи передбачають ремонт і відкриття металевої покрівлі, будівельники зобов'язані забезпечити тимчасове накриття для дому, щоб у випадку дощу квартири жителів не були затоплені.

Відновлення покриття здійснюється за всіма нормами, з необхідними документами. Як тільки ремонт покрівлі буде завершено, будівельники демонтують всі тимчасові допоміжні споруди і захисні тенти. Завершення робіт попередньо заплановано на кінець травня.

Що думають про це інші мешканці будинку?

Мешканці та власники квартир у будинку на Софіївській, 1 неодноразово зверталися до відповідних інстанцій з проханням виконати ремонт під'їздів, ліфтів і зовнішніх декоративних елементів. Останні навіть представляли загрозу для здоров'я та життя мешканців будинку, так і просто пішоходів. Тому наміри власника квартири на 7 поверсі одержали максимальну підтримку з боку інших мешканців. Адже відремонтованими під'їздами, ліфтами і підземної звалищем будуть користуватися всі жителі будинку.

Що про це думає КМДА та Шевченківська РДА?

Представники КМДА та Шевченківської РДА, до сфери управління якої належить будинок, проінформовані про ситуацію і контролюють відповідність ремонтних робіт нормам. Власник квартири має всі необхідні документи і акти. За кошти власника Відділом контролю за благоустроєм Шевченківської РДА була розроблена схема благоустрою прибудинкової території. Керуюча компанія Шевченківського району надає свою допомогу в заміні ліфтів у під'їздах 1 і 2.

Контакти для зв'язку з представниками власника квартири

Власник квартири в будинку на Софіївській, 1 звертається до медіа і громадськості з проханням публікувати тільки перевірену інформацію про ремонтні роботи на об'єкті. З усіма питаннями просимо звертатися безпосередньо до представника власника:

+380 93 841 8010, D.nabugornov@nplaw.com.ua (Дмитро)

Всю інформацію про хід ремонтних робіт ми публікуємо на офіційній сторінці будинку: https://www.facebook.com/sofievska1

    Реклама на dsnews.ua