• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Влада Маріуполя погрожує закривати підприємства сфери обслуговування, де персонал не буде вакцинований

Влада Маріуполя закриє підприємства сфери обслуговування і ринки, якщо персонал не буде вакциновано від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міського голови Сергій Орлов на зустрічі з підприємцями міста, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу міськради.

"Ваша робота безпосередньо пов'язана з прямою комунікацією з людьми, тому всі працівники повинні бути вакциновані. Адже сьогодні це єдина можливість захистити себе і покупців. Ключове — гарантія подальшої роботи ваших закладів", — сказав Орлов.

Він заявив, що якщо персонал не буде вакциновано, то підприємства сфери обслуговування та ринки будуть закриті, оскільки, в першу чергу, це небезпечно для відвідувачів.

Директор департаменту охорони здоров'я міськради Андрій Ремпель зазначив, що згідно з планом вакцинації, до 1 вересня щеплення повинні зробити 25% дорослого населення, до 1 листопада — 50%, а до кінця року — 75%.

За його словами, муніципалітет готовий організувати виїзні бригади лікарів на підприємства або ринки, щоб на місці провести вакцинацію працівників.

Нагадаємо, глава Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко хоче, щоб Кабмін зобов'язав усіх педагогів вакцинуватись від COVID-19.

Однак раніше глава МОН Сергій Шкарлет запевнив, що в Україні освітян не будуть примусово вакцинувати від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua