• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ЗНО з української мови: чверть зареєстрованих учасників тест не здавала

Реклама на dsnews.ua
У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури, яке проходило 30 червня, взяли участь 275 081 осіб (74,44% від загальної кількості зареєстрованих)

Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки, передає "ДС".

Відзначається, що 143 учасника не допустили до пунктів тестування. 52 з них - із-за виявлених ознак гострих респіраторних захворювань.

Уточнюється, що дотримання процедури тестування контролювали 127 громадських спостерігачів.

"Тестування з української мови та літератури, як і перше ЗНО з математики, відбулося в безпечних умовах і у відповідності з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря України", - зазначила в. о. голови МОН Любомира Мандзій.

Повідомляється також, що учасники тестування, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з цих предметів з причин, не залежних від них, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Поріг "склав/не склав" та результати ЗНО з української мови та літератури визначать до 24 липня. На сторінках результати учасників будуть оголошені до 25 липня.

Як повідомляла "ДС", у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури взяв участь 121 житель непідконтрольною владі території Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua