• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Львові 9 травня минуло без ексцесів та зі строгим дотриманням карантину (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
На 9 травня у Львові нечисленні люди прийшли з квітами на військові меморіали міста - Марсове поле та Пагорб слави, які посилено охороняли правоохоронці

Про це йдеться в повідомленні "Радіо Свобода", передає "ДС".

Також на Пагорбі слави традиційно, як у попередні роки, зібралася група представників праворадикальних організацій Львова. Вони стежили, щоб ніхто з тих, хто відвідує могили, не прийшов з червоним прапором або "георгіївською стрічкою", забороненими законодавством. Активісти встановили динамік і через нього транслювали українські патріотичні пісні.

Вічний вогонь на Пагорбі слави не горів, як і в попередні роки. На військових меморіалах у Львові поховані близько семи тисяч радянських солдатів, офіцерів і офіцерів НКВС, КДБ.

Оскільки в Україні діє карантин, жодних заходів з нагоди Дня перемоги 9 травня у Львові та області не планували.

Напередодні 8 травня, в День пам'яті і примирення, глава області та мер Львова поклали квіти до хреста на Цитаделі, де в роки німецької окупації розташовувався концтабір для військовополонених різних національностей.

У ці вихідні на території Львова та області громадський порядок забезпечують близько 1200 правоохоронців. Вони патрулюють парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, а також несуть службу на автошляхах біля контрольно-пропускних пунктів.

    Реклама на dsnews.ua