• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Під час навчань "Sea Breeze" врятували десантника, якого віднесло в море

На міжнародних навчаннях "Sea Breeze-2021" сталася надзвичайна ситуація. Один з парашутистів зник після стрибка, його знайшли в морі через дві години

Порятунок десантника
Порятунок десантника
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби, передає "ДС".

Під час відпрацювання парашутного десантування з вертольота на острів Зміїний різким поривом вітру одного з парашутистів віднесло на велику відстань від острова, і він був змушений спуститися в море.

На пошуки десантника кинули всі сили морського і повітряного компонента навчань "Sea Breeze". У район пошуку прибув катер проєкту "Гриф" Ізмаїльського загону Морської охорони, який виявив парашутиста у відкритому морі на відстані більше півтора кілометрів на південь від Зміїного.

Бійця більше двох годин тримали на воді спеціальні засоби порятунку, якими його спорядили перед стрибком. Чоловіка благополучно врятували.

Нагадаємо, 28 червня в Одесі стартували наймасштабніші за свою історію міжнародні навчання "Sea Breeze". У них взяли участь представники майже 30 країн, до 5 тис. осіб особового складу, 24 кораблі, 40 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд.

10 липня міжнародні навчання "Sea Breeze-2021" завершилися в Одесі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua