• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Всупереч заяві Шкарлета, в гуртожитки львівських вузів хочуть заселяти тільки вакцинованих

У гуртожитки Львова рекомендують заселяти тільки тих студентів, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Львівської облдержадміністрації.

"Члени комісії рекомендують керівникам навчальних закладів (зокрема, ректорам вищих навчальних закладів) проводити заселення студентів у відомчі гуртожитки тільки після проходження повного курсу вакцинації від COVID-19", — ідеться в повідомленні.

За інформацією експерта Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики Наталії Іванченко, станом на зараз у регіоні вакциновано більше 420 тисяч осіб.

"Незважаючи на те, що зараз ми маємо достатню кількість доз вакцин проти вірусу, стає все важче організовувати людей зробити щеплення. Необхідно розширювати мережу закладів, у тому числі торгово-розважальних, у яких можна організувати додаткові центри вакцинації. Окремо відзначу, якщо ми говоримо про конкретні галузі, то навчальним закладам рекомендовано починати навчання офлайн тільки в разі вакцинації 80% викладацького складу", — сказала вона УНІАН.

Крім того, вже з наступного тижня у Львові стартує пілотний проєкт із вакцинації студентів. Почнуть із національного університету "Львівська політехніка".

"Таку ініціативу запропонував сам вуз. Біля них поруч є 10-я міська клінічна лікарня, і там зможуть вакцинуватися всі студенти, старше 18 років. Перевагу віддаватимуть тим, хто хоче поселятися в гуртожитки. Але змушувати нікого не будуть", — розповіла Іванченко.

Нагадаємо, 10 серпня глава МОН Сергій Шкарлет сказав, що немає ніяких нормативних документів і вимог, згідно з якими поселення в студентський гуртожиток можливе тільки для вакцинованих осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua