• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Війна відкоригувала, але не змінила плани. В Україні з’явився новий бренд дитячого одягу KRAKO

В Україні з’явився новий бренд дитячого одягу KRAKO. Сьогодні у колекції – чотири капсули для немовлят від 0 до 24 місяців, але скоро в асортименті з’явиться і одяг для дітей 2-7 років

Новий бренд дитячого одягу KRAKO
Новий бренд дитячого одягу KRAKO
Реклама на dsnews.ua

Нову компанію засновниці називають "дитям війни" – бо з’явилася під час війни і пропонує одяг для новонароджених. Хоча ідею створити власний бренд дитячого одягу KRAKO подруги Ірина Краснокутська і Марина Колєснікова виношували і готували задовго до цих подій – впродовж останніх дев’яти місяців. Офіційний старт бренду був запланований на 10 березня. Війна суттєво сповільнила, але не зламала ці плани.

"За останні 78 днів в Україні народилися майже 43 тис. дітей. Попри звуки сирен кілька разів на день, попри неспокій і тривожність мами, цим дітям має бути комфортно. І ми можемо в цьому допомогти. Адже KRAKO – це бренд, у якому дитині зручно. Ми виготовляємо базовий одяг із натуральних тканин і продумуємо кожну деталь у кожній моделі", – говорить Марина Колеснікова.

Сьогодні у колекції KRAKO – чотири капсули для немовлят у віці від 0 до 24 місяців, але зовсім скоро в асортименті з’явиться і одяг для дітей 2-7 років. Більшість виробів були відшиті ще до початку березня, ще частину відшивають на фабриці в центральній Україні. Тому вихід на ринок бренду саме зараз є також вагомим внеском у боротьбу на економічному фронті, бо дозволяє забезпечити роботою людей і зберегти команду. Крім цього, виробник дарує 100 бодіків жінкам, які стали мамами під час війни.

"Ми чули безліч історій, як українські жінки народжували під час вибухів у Києві чи Харкові, як ставали матерями в бомбосховищах та підвалах, як проживали перші тижні після пологів в окупації… Такі розповіді розбивають серце, проте кожна мама, що переживає війну разом з новонародженим малюком, чинить неоціненний подвиг. Тому ми вирішили подарувати 100 бодіків дітям, які народилися під час війни", – говорить Ірина Краснокутська.

Як отримати подарунок, детально описано на сторінці Бренду в Instagram krako.land. Поки це єдине місце, де можна придбати продукцію KRAKO. Щоб зробити одяг максимально доступним, новий бренд відмовився від інвестицій у рекламу і маркетинг та відклав роботу над новим сайтом. Однак товари вже можна придбати у одному з найбільших інтернет-магазині дитячого одягу Garnamama https://garnamama.com/ua/poshukay.html?search=KRAKO

Також скоро придбати зручний і красивий одяг KRAKO можна буде у ROZETKA, Епіцентр, LeBoutique та інших та інших мережевих магазинах.

    Реклама на dsnews.ua