• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Виставка збільшених репродукцій малюнків, створених дітьми під час карантину відкрилася в Києві на Контрактовій площі просто на паркані Гостинного Двору

Представлені роботи є частиною колекції ‘Carantino’ Музею дитячої творчості, яку заклад збирає від початку карантину, запровадженого через пандемію COVID-19. Під час створення колекції, тематика робіт була не обмеженою, єдина умова – твір мав бути створений не раніше березня 2020 року

Реклама на dsnews.ua

На виставці представлені роботи дітей від 2-х до 14 років з усієї України: від Ужгорода до Херсона. Більшість авторів не вчаться малювати в спеціалізованих школах чи гуртках. Головна мета Музею дитячої творчості  - збирати, вивчати та «проявляти» для дорослого світу почуття, інтереси та світосприйняття сучасних дітей, вільно висловлені через візуальні образи та не обмежені формальними правилами чи стереотипами. Ця виставка – художнє відображення думок, мрій та емоцій маленьких українців у дуже непростий для всього людства час. Ви побачите роботи зосереджені як на внутрішньому світі дитини, її щоденному житті, так і переживання через події спричинені епідемією, екологічними змінами на планеті.

«Ми були раді долучитися до такого важливого проєкту. Адже дітям перенести вимушену соціальну ізоляцію, спричинену карантинними обмеженнями, було набагато важче, ніж дорослим. Оголосивши збір робіт до колекції ‘Carantino’ на початку квітня, Музей дитячої творчості створив для дітей цікаве та захоплююче заняття під час сидіння в чотирьох стінах. Така турбота та підтримка у важкі часи абсолютно співзвучні цінностям нашої компанії, тому ми із задоволенням долучилися до створення цієї виставки», - каже Антон Кіяшко, Генеральний директор СК «НГС», лідера добровільного медичного страхування України, що виступили головним партнером проєкту.

Малюнки будуть розміщені на паркані Гостинного Двору протягом трьох тижнів.

Виставка відбувається за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Довідкова інформація:

Музей Дитячої Творчості. Некомерційний недержавний проект ГО «Соціальний капітал» та ТОВ «Д.Ж.Е.М.». Місія Музею: вивчення світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості. Створення умов доступу широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень.

Збереження, вивчення та промоція дитячої художньої творчості. Популяризація культури та мистецтва в дитячій аудиторії через заохочення до творчості.

Сторінка Музею дитячої творчості у Facebook: https://cutt.ly/ma5Odtp

    Реклама на dsnews.ua