• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Оскаженілий Аксьонов обклав матом підлеглих і почав розуміти Сталіна"

Реклама на dsnews.ua
Обурення викликало відключення світла за загальною схемою будинків, життєдіяльність яких повністю залежить від електрики

Самопроголошений "голова" анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявляє про неефективну роботу кримського "штабу" з ліквідації надзвичайної ситуації та регіональних штабів, повідомляє "ДС" з посиланням на "Крим Реалії".

Як повідомляється, на сьогоднішньому засіданні "штабу" у Сімферополі він підвищував голос і нецензурно висловлювався.

Зокрема, обурення Аксьонова викликало відключення світла за загальною схемою будинків, життєдіяльність яких повністю залежить від електрики.

"Запитайте будинки, які повністю электрофицированы, за окремою схемою - від мегаваттников. Запитайте! Говорили, б... , сто раз, доручення були дані, ніде ні чорта не працює! За вас за всіх працювати скоро доведеться самим. Добитися результату - немислима річ. Починаю дідуся Сталіна розуміти", - сказав він.

Також невдоволення Аксьонова викликають і відключення котелень. У зв'язку з цим окупант пообіцяв звільнити чиновників, які не виконують доручення центрального штабу, а для інших "чиновників" проводити наради з 18:00 до 00:00, "поки вони не почнуть нормально працювати".

Читайте також:

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материковою Україною через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області.

2 січня в окупованому Росією Севастополі у зв'язку з аварійними роботами у мережах кримської енергетичної системи були знеструмлені деякі вулиці

    Реклама на dsnews.ua