• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Я – Святий Дух, Господь Бог": Чоловік, котрий захопив банк у Києві заявив, що світом має керувати одна людина

Реклама на dsnews.ua

Сухроб Карімов, який 3 серпня захопив банк у Києві, називає себе "Святим Духом"

Поки поліція максимально стягувала сили в центр Києва, знімальна група потрапила у відділення банку і журналісти змогли поставити питання "терористу". Чоловік спокійно продовжував курити і відповідав на питання, передає "ДС".

"Я – Святий Дух, Господь Бог", — сказав він журналістам.

Чоловік заявив, що він – резидент України і проживає тут "близько 5 років". На питання, що у нього трапилося, чоловік відповів: "А Вас усе влаштовує в житті?".

"Так усе не так, хлопці. Україна – це вільна країна, вільна держава, як і в принципі всі інші країни світу. Нещодавно у вас були вибори – ви вибрали блазня. Зеленський – це Машка, актор, блазень. Він узяв на себе зобов'язання управляти країною, бути вірним, чесним, відданим сином країни і змінити життя українців на краще. За ці півтора роки щось змінилося? До нього було стільки президентів – хоч один президент щось змінив? Та їм плювати на народ! Вони до людей ставляться, як до худоби. Українці, маючи багату землю, їдуть за кордон, щоб отримати якісь гроші, щоби жити, щоби вижити", — заявив Карімов.

Коли його схопили і вивели з будівлі, він, сідаючи в машину, продовжував говорити про несправедливість світового уряду. За його словами, всім світом має керувати одна людина, а президентів усіх країн необхідно заарештувати.

    Реклама на dsnews.ua