• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Як створити обліковий запис на сайті BetWinner?

Букмекерська контора Betwinner – лідер на ринку онлайн ставок на спорт та азартні ігри. Широкий вибір подій для ставок, привабливі коефіцієнти, низька маржа, можливість ставок наживо, онлайн-трансляції матчів, добре продумана програма лояльності – все це про Betwinner

Логотип сайту
Логотип сайту / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Букмекерська контора розпочала свою діяльність у 2016 році, передає "ДС".

З того часу сайт BetWinner набув популярності та симпатії гравців. На сьогоднішній день статистика сайту показує понад 400 000 активних зареєстрованих користувачів.

Офіційний сайт Betwinner перекладено 58 мовами.

БК Betwinner пропонує вашій увазі спортивні події для ставок, альтернативні ставки на політику, погоду чи події у світі культури та науки, живе онлайн-казино та миттєві ігри. На платформі є понад 40 видів спорту для ставок на майбутні матчі та матчі в режимі live.

Ставки лайв дають унікальний шанс приєднатися до матчу, що почався. Багато користувачів-початківців вибирають саме ці ставки, оскільки є можливість більш точно спрогнозувати результат, аналізуючи поточний хід гри.

Як відбувається BetWinner реєстрація – читаємо нижче.

Методи реєстрації

Щоб робити ставки онлайн, вам доведеться пройти просту реєстрацію на платформі, потім підтвердити свій профіль та поповнити рахунок. Крім можливості робити ставки, зареєстровані користувачі також підключаються до бонусної системи, отримуючи різноманітні винагороди від компанії.

Розробники платформи BetWinner реалізували кілька варіантів реєстрації в системі, щоб забезпечити комфорт та зручність для гравців.

Щоб створити обліковий запис, виберіть один із таких способів:

  • реєстрація в один дотик;
  • реєстрація за допомогою мобільного телефону;
  • реєстрація через e-mail;
  • авторизація через акаунти у соцмережах.

Розглянемо докладніше кожен із методів.

Реєстрація на сайті BetWinner "в один клік"

Реєстрація в один дотик — це спрощений метод реєстрації, коли вам не потрібно вводити особисту інформацію. Все, що вам потрібно зробити, це заповнити мінімальну інформацію, необхідну для відкриття облікового запису, наприклад, країну та валюту облікового запису, та ввести свій промо-код, якщо він у вас є, а потім натиснути "зареєструватися". Буде відображено згенеровані системою випадкові ім'я користувача та пароль для авторизації у додатку — торкніться піктограми "зберегти дані", щоб зберегти їх у файл на телефоні, або виберіть "Поділитися", щоб передати дані в інше джерело.

Цей запис дозволить вам отримати доступ до всіх транзакцій у додатку протягом 24 годин, після чого вам потрібно буде пройти додаткову перевірку (верифікацію профілю).

Верифікація профілю передбачає надання додаткової, повнішої інформації про користувача.

Ви можете переглянути відомості про необхідні дані та документи, які потрібно надати, в розділі Особистий профіль.

 

    Реклама на dsnews.ua