Ярослава Магучіх взяла історичне "золото" на Чемпіонаті Європи

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою на Мультиспортивному Євро. Це стала перша золота медаль для України на чемпіонатах Європи зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх підкорила висоту 1.95 м, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Золото" спортсменці приніс стрибок на 195 см, який вона взяла з першої спроби, тоді як її основна конкурентка Марія Вукович із Чорногорії взяла ту саму висоту із третьої спроби. Це стало визначальним у боротьбі за найвищу нагороду. Третьою стала сербка Ангеліна Топіч.

Інша українка Ірина Геращенко взяла таку висоту, як володарка бронзової нагороди – 193 см, зумівши підкорити планку у третій спробі. Однак, цей стрибок не приніс Ірині медалі, оскільки конкурентки взяли висоту з першої спроби. Отже, Геращенко – п'ята у підсумку.

Третя учасниця фіналу з України, Юлія Левченко, зупинилися на висоті 186 см, поділивши дев'яте місце із чотирма іншими стрибунами.

"Золото" Магучіх – друге для України у легкій атлетиці на Євро у Мюнхені після перемоги Марини Бех-Романчук у потрійному стрибку та п'ята медаль у цьому виді спорту.

Як повідомляла "ДС", Україна вдруге в історії виборола "золото" на шаховій Олімпіаді у жіночому турнірі.