Євро-2020: Росія у Санкт-Петербурзі ганебно поступилася Бельгії

Збірна Бельгії на "Газпром Арені" у Санкт-Петербурзі з рахунком 3:0 обіграла збірну Росії на чемпіонаті Європи з футболу-2020

Збірна Бельгії

Для росіян це стало 6-ю поразкою в 8 очних зустрічах з бельгійцями на офіційному рівні, інформує "ДС".

Поєдинок розпочався феєрично. Підопічні Роберто Мартінеса просто зімʼяли захисні редути росіян.

Лукаку начебто застряг в офсайді у штрафний, але завдяки помилці Семенова мʼяч потрапив до Ромелу від російського захисника без порушення правил. Бельгійський нападник розвернувся та чітко пробив низом – 1:0.

Забивши гол бельгійським футболістам довелося зазнати 5-7 хвилин символічний "штурм" збірної РФ. Фернандес після подачі з кутового розминувся з Вертонгеном але вдарив точно в те місце, яке обрав Куртуа.

Після цього гра знову перейшла у звичне русло, де домінуючі "червоні дияволи" катали мʼяч у центрі поля, не дозволяючи суперникам нічого зробити у відборі.

У ті рідкісні моменти, коли гравці з Бельгії втрачали мʼяч, вони відразу накривали опонента, блокуючи його з декількох сторін і легко відновлюючи контроль над круглим снарядом.

На 34-й хвилині РФ пропустила другий гол. Гранично проста подача у воротарський знайшла невисокого Мартенса. Його удар Шунін відбив перед собою і на добиванні швидше були бельгійці — 2:0.

Російський захист нічого не міг зробити зі швидкими бельгійцями. Дуже характерним виявився момент безпосередньо перед перервою. Яннік Карраско обіграв пʼятьох футболістів опинився в штрафній і відмінно пробив по воротах. 27-річному півзахиснику клубу "Атлетіко Мадрид" трохи не вистачило точності і його удар пройшов вище воріт.

У такому вальяжном темпі Бельгія на останніх хвилинах довела рахунок до розгромного. На 88-й хвилині Лукаку втік від Дівєєва та чітко пробив у ближній нижній кут — 3:0.

Свій наступний матч Росія проведе з Фінляндією 16 червня. Початок о 16:00. Бельгія битиметься 17 червня з Данією (19:00).

Редактор: Віктор Костенко