• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Євро-2020: Німеччина вирвала нічию у Угорщини, Франція і Португалія "розійшлися миром"

В рамках третього туру Чемпіонату Європи Німеччина зіграла внічию з Угорщиною, а Франція — з Португалією. Обидва матчі завершилися з рахунком 2:2

Всі команди крім Угорщини вийшли в 1/8 фіналу, передає "ДС".

Так, Німеччина двічі відігравалася по ходу матчу, але німців влаштовувала і нічия. Рахунок в матчі відкрив на 11-й хвилині Салаі. Відповісти господарі поля змогли лише на 68-й хвилині (Хаверц). Через 2 хвилини Шафер знову вивів угорцем вперед. Але Горецка зрівняв рахунок на 84-й хвилині.

Діючі чемпіони світу не змогли обіграти нинішнього чемпіона Європи. Першим забив лідер португальців Кріштіану Роналду, реалізувавши пенальті на 31-й хвилині. Відповідь від французів була вже на 45-й хвилині — Бензема точно реалізував пенальті. І на 47-й хвилині він вивів свою команду вперед. На 60-й хвилині знову Роналду точно реалізує пенальті.

Як повідомляла "ДС", за результатами матчів в Групі Е на Чемпіонаті Європи з футболу збірна України проходить в 1/8 турніру.

Редактор: Марія Чиренко