• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Задовільно роботу НАБУ оцінив лише 1% українців

Абослютна більшість українців незадоволена роботою Національного антикорупційного бюро

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати соціологічного дослідження компанії "Active Group", передає "ДС".

"Оцінюючи різні установи, до обов’язків яких входить боротьба із корупцією, українці поставили їм наступні оцінки за п’ятибальною шкалою. Найгірший показник в Офісу Генерального Прокурора (1,78 з п’яти). Далі з практично однаковим результатом у рейтингу розташувались НАЗК і САП (1,86 та 1,87 бала відповідно). НАБУ отримало оцінку 1,91 бала. Найефективнішим органом виявився "традиційний" орган боротьби з корупцією — Міністерство внутрішніх справ, якому українці поставили оцінку 2,33 бали", — йдеться у соцдослідженні.

Основну відповідальність за боротьбу із корупцією українці покладають на Президента України. 57,6% опитаних назвали його відповідальним за успіхи й провали у боротьбі з корупцією, а 48,7% — вважають, що саме Президент повинен бути основним ініціатором реформ у сфері боротьби з корупцією, резюмують у "Active Group".

Дослідження проводилось компанією "Active Group" у період 29 листопада — 1 грудня 2021 року методом особистих інтерв’ю. Географія: міста України з населеннями 50 тис. і більше, за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua