• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Захоплення заручників у Києві: суд над підозрюваним перенесли

Реклама на dsnews.ua

Судове засідання по обранню запобіжного заходу громадянину Узбекистану Сухробу Карімову, який захопив відділення банку в БЦ "Леонардо" у Києві, перенесено на середу, 5 серпня

Про це сказав його адвокат, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"З огляду на, що робочий день суду закінчився і ще є кілька годин затримання підозрюваного, він надалі етапований в СІЗО, і завтра вранці буде доставлений до суду для розгляду заявленого відводу іншого складу суду. У разі задоволення або відмови, процес розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу завтра буде продовжений", — заявив адвокат.

При цьому він зазначив, що суд не повідомив захист про час початку завтрашнього засідання. За його словами, обвинувачення не надало Карімову письмовий переклад повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

При цьому юрист додав, що суд не повідомив захист часу початку завтрашнього засідання.

Нагадаємо, у приміщення банку "Універсал банк", розташованого в бізнесцентрі по вул. Богдана Хмельницького, зайшов чоловік з двома сумками і повідомив, що в них знаходиться вибухівка. Це був громадянин Узбекистану, який проживав в Києві. В ході штурму будівлі чоловіка затримали. Його чекає суд і тривале тюремне увʼязнення.

    Реклама на dsnews.ua