• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Закарпаття саме попросилось до "червоної зони" через темпи поширення коронавірусу

Закарпаття попросилось до "червоної" зони карантину, бо там вважають, що регіону загрожує колапс медичної системи

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав "Укрінформу" директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний, передає "ДС".

"Моя думка як керівника департаменту охорони здоров'я ОДА така, що нині червона зона Закарпаттю просто необхідна! Але це буде вирішувати державна комісія ТЕБ та НС. За останні два тижні ми спостерігаємо зростання захворюваності. Незважаючи на всі звернення та попередження, самосвідомість у закарпатців не підвищилась, краще не стало. Ми навіть не зупинилися на якомусь плато, захворюваність щодня зростає, сьогодні маємо черговий рекорд — 748 нових інфікованих за добу", — сказав Пшеничний.

За його словами, минулий антирекорд за кількістю нових випадків коронавірусу в Закарпатській області було встановлено вчора — тоді вперше з початку епідемії коронавірусу було виявлено 679 нових випадків. Пшеничний додав, що "червона" зона адаптивного карантину допоможе розірвати ланцюг поширення вірусу в регіоні.

На даний момент в "червоній" зоні знаходяться три області — Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська. Але глава МОЗ Степанов сказав, що Закарпатська та Вінницька області знаходяться на межі потрапляння в "червону карантинну зону" через зростання захворюваності на COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua